ויזה לארה"ב

תהליך בקשת וויזה לארצות הברית הוא ארוך ומייגע.
חייבים למלא בקפידה את טופס הבקשה ולשים לב לכל הפרטים ולכל ההוראות, ולאחר מכן לקבוע תור לראיון בשגרירות ארצות הברית.

טעויות בהליך הגשת הבקשה עלולות לגרום לכם להיפסל ולא לקבל ויזה.

לכן אנחנו פה בשבילך למלאות עבורך את טופס הבקשה, לקבוע לך תור לראיון, להדריך אותך לקראת הראיון, ובקיצור: ללוות אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת הויזה.

צריכים ויזה בדחיפות? אצלינו ניתן לקבוע תור לראיון  במהירות שלא תאמינו.

כמו כן ניתן אצלינו לחדש ויזה ללא צורך בהגעה לשגרירות, פנה אלינו ונוודא את זכאותך לויזה ללא צורך בראיון.

ישנם סוגים שונים של ויזה לארה"ב: ויזת תיירות (הנפוץ והפופולרי ביותר), ויזת לימודים, ויזת עבודה, וכן ויזת רב. אצלינו ניתן לעשות את כל סוגי הויזות.

כמו כן למי שיש דרכון אירופאי ניתן לעשות אצלינו ויזה אלקטרונית (ESTA) שזה תהליך הרבה יותר פשוט ומהיר (וכמובן שגם הרבה יותר זול) שבסוף התהליך מקבלים ויזה למספר שנים (תלוי במספר גורמים)

צרו איתנו קשר ונעשה עבורכם את הויזה במהירות ובקלות

ביטוח רפואי לחו"ל

למה אסור לטוס לחו"ל בלי ביטוח רפואי??

אשפוז בחו"ל – ההבדל העיקרי בין אשפוז בחו"ל לבין אשפוז בארץ הוא בהוצאות האשפוז. בעוד בישראל אתם מבוטחים על ידי אחת מקופות החולים ואינכם צריכים לטפל בהוצאות האשפוז, הידרדרות במצב הבריאותי שמחייבת אשפוז במהלך הטיול עלולה לגרור גם הוצאות כספיות משמעותיות במיוחד. זוהי אחת הסיבות המרכזיות בגללה אתם זקוקים לביטוח נסיעות הולם. מלבד זאת, חשוב לזכור שחלק מהפוליסות כוללות כיסויים נוספים כמו הטסת בן משפחה קרוב במקרה של אשפוז, הטסה חזרה ארצה להמשך הטיפול וכן הלאה.

שירותי חילוץ והצלה – צעירים רבים בוחרים לטייל באזורים גיאוגרפיים מסוכנים או לקחת חלק בפעילויות אתגריות שעלולות להסתיים באסון. רכישת פוליסת ביטוח מקיפה הכוללת שירותי איתור, חילוץ והצלה הכרחיים במידה והטיול שלכם מוגדר כטיול אתגרים. מלבד יציאה לטרקים קשוחים, גם חופשות סקי אתגריות ופעילויות אקסטרים אחרות כמו רפטינג, בנג'י וצניחה חופשית מחייבים רכישת ביטוח נסיעות מקיף.

ביטוח כבודה – אף אחד מאיתנו אינו מעוניין לנחות ביעד החופשה, ולגלות שהמזוודה שלו נשכחה בארץ או שבכלל הגיעה ליעד אחר. ביטוח כבודה מסייע בדיוק למקרים מהסוג הזה ויכול למנוע לא מעט עוגמות נפש, ולקבל פיצוי כספי הולם.

ביטוח מכשירים אלקטרוניים – אחד הדברים שהכי יכולים להרוס חופשה, הוא לאבד או לשבור מכשיר כמו טלפון סלולרי או טאבלט. גם נלקחת מאיתנו היכולת לתקשר עם המשפחה והחברים בארץ וגם בהרבה מקרים אנו נעזרים במכשירים אלה לתעד את הטיול. לכן טוב לדעת שלפחות הם מבוטחים ולא נפסיד כסף במקרה של שבר או אובדן.

צרו איתנו קשר ונבטח אתכם בביטוח רפואי הכי משתלם

השכרת רכב בארץ ובחו"ל

באם אתם צריכים מכל סיבה שהיא לשכור רכב, בין אם זה בישראל, ובין אם זה בחו"ל
"אעופה טורס" היא הכתובת,
אצלינו תקבלו מחיר והיצע גדול במיוחד

רק אצלינו השכרת רכב בארץ ללא הגבלת קילומטר אפילו בהשכרה ליום אחד בלבד

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מנצחת להשכרת רכב

ויזה לקנדה

כל אזרח זר שמגיע לקנדה מחוייב בויזה אלקטרונית בכדי להיכנס למדינת קנדה.

האשרה ניתנת לתוקף של מקסימום 5 שנים או עד סיום תוקף הדרכון – המוקדם מביניהם.

לאחר תהליך קצר הויזה מתקבלת תוך כשעה.

צרו איתנו קשר להנפקת הויזה לקנדה